12.09.2022 roku w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym KSW w Poznaniu odbyła się uroczysta gala wręczenia międzynarodowych certyfikatów językowych: Cambridge English, do których podeszło 11 uczniów z naszego liceum, a także Aptis for Teachers zdanego przez Ks. Dyrektora Grzegorza Koniecznego. Udział szkoły w pierwszym roku w programie partnerskim dla szkół Addvantage został doceniony przez Dyrektora British Council w Poznaniu i Wrocławiu – Panią Joannę Borkowską, która osobiście wręczyła certyfikaty oraz zaprezentowała ich specyfikę.

W efekcie:

– 7 uczniów uzyskało certyfikat Cambridge Assessment English na poziomie C1 w skali CEFR (Advanced)

– 3 uczniów uzyskało certyfikat Cambridge Assessment English na poziomie B2 w skali CEFR (FCE for Schools)

– 1 uczeń uzyskał certyfikat Cambridge Assessment English na poziomie B1 w skali CEFR (PET for Schools)

– 1 nauczyciel uzyskał certyfikat Aptis for Teachers na poziomie C w skali CEFR.

Gratulujemy wspaniałych wyników!

Opracowała: Małgorzata Serafin