22 listopada w naszej szkole odbył się V Dzień Kariery. Miał on konwencję warsztatowo – wykładową. Pierwszą jego część poprowadzili absolwenci naszego liceum, którzy podzielili się swoim doświadczeniem, radami oraz wiedzą odnośnie do takich kierunków, jak np. psychologia, medycyna, prawo, dziennikarstwo, polityka i dyplomacja. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem; uczniowie docenili świeżość spojrzenia prelegentów oraz udzielane przez nich  praktyczne porady.

W kolejnej części Dnia Kariery licealiści wysłuchali wykładup. K. Manuszak- konsultantki kariery i doradczyni zawodowej UP w Poznaniu nt. konieczności rozpoznawania własnych predyspozycji w świetle przyszłego zawodu oraz wykładu p. Prof. M. Kordy, dot. korelacji pomiędzy aktywnością w sieci, a przyszłością zawodową. P. Prof. Kordy była jednocześnie organizatorką dzisiejszego dnia, za co serdecznie Jej dziękujemy!