Ach, co to był za bal!

W sobotę 14 stycznia w auli naszej Szkoły odbył się bal zorganizowany przez Radę Rodziców.
Ponad sto osób – Rodziców i Nauczycieli bawiło się w odmienionej świetlną aranżacją przepięknej sali. Rozpoczęliśmy tradycyjnym polonezem i walcem, a przez cały wieczór doskonały DJ Bartosz Cibor dbał, aby parkiet pełen był radości i świetnej zabawy. Blok i taneczne przerywane były krótkimi przerwami na odpoczynek i rozmowy przy stole.
Impreza była okazją do integracji i miłego spotkania w karnawałowej atmosferze. Obejrzeliśmy występy profesjonalnych tancerzy, a sami zatańczyliśmy nawet belgijkę. O potrawy i obsługę gości zadbała niezrównana Galeria Smaków.
Bardzo dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i wspólną zabawę. Cieszymy się, że spędziliśmy razem ten wieczór, który być może stanie się początkiem tradycji karnawałowej obu naszych Szkół!
Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki