Szanowni Rodzice! Pożyczajcie książki!

W bibliotece szkolnej została przygotowana specjalna „Półka dla Rodziców”, na której znajdują się lektury z dziedzin  wychowawczych, psychologicznych, pedagogicznych, związanych z okresem dojrzewania, wchodzenia w dorosłość. Zapraszamy do korzystania z naszych zbiorów, przysyłania dzieci w czasie pobytu w szkole (biblioteka jest czynna codziennie od 8.00 do 15.00).

Najnowsze książki zostały opisane w liście, przesłanym przez e-dziennik, następne będą prezentowane  w późniejszym terminie. Zachęcamy  do włączenia się w akcję, do czytania, a także kompletowania wartościowej literatury, proponowania tytułów, recenzowania, opisywania (e-dziennik, blog  na stronie gimnazjum w zakładce UCZNIOWIE-BIBLIOTEKA).

Czekamy na Państwa  odzew! Od niego zależą dalsze losy tej inicjatywy!

opracowała: Anna Witczak – Noj