Tradycyjnie we wrześniu 8 klas licealnych przystąpiło do rywalizacji w 10 konkurencjach. Punkty przyznawano oddzielnie za rywalizację między klasami pierwszymi i drugimi  oraz trzecimi i czwartymi. Oprócz zespołowych gier sportowych, po raz pierwszy rozegrano turniej w  tenisie stołowym. W programie zawodów umieszczono  lubiane konkurencje zespołowe: biegi sztafetowe, skoki  w dal (dodawane) i strzały do bramek unihokejowych.  W czterech podstawowych grach zespołowych, czyli piłce nożnej, ręcznej  koszykowej i siatkowej wystartowali chłopcy. Dziewczęta skupiły się na piłce siatkowej i koszykowej. Po blisko 5 godzinnej rywalizacji zwycięzcami, różnicą 3 punktów przy zdobytych 125, zostali uczniowie z 3b przed 2a. Na trzecim miejscu uplasowała się  4a. Stałym punktem Dnia Sportu podczas rozgrzewki i na zakończanie imprezy była jak zawsze niezawodna „belgijka”.

Opracowanie i zdjęcia: Joanna Krośniewska-Czaprańska i Janusz Pituła