16 stycznia 2016 roku odbyła się długo wyczekiwana przez nas, tegorocznych maturzystów, studniówka. Była ona dla nas ważnym wydarzeniem, dzięki któremu mogliśmy przez chwilę zapomnieć o stresie związanym z egzaminem maturalnym.

Motywem przewodnim, którym inspirowaliśmy się dobierając kreacje oraz ozdoby był amerykański film pt. „Śniadanie u Tiffany’ego”. Uroczystość odbyła się w auli naszej szkoły, którą sami udekorowaliśmy mnóstwem balonów i przygotowaliśmy na to wydarzenie, które rozpoczęło się uroczystym polonezem, a następnie przemową dyrektora ks. Piotra Kusia. Po oficjalnej części mogliśmy rozpocząć taneczną zabawę przy bogato zastawionych stołach pełnych przekąsek.  Cała aula wypełniona była pięknymi i eleganckimi kreacjami pań i panów, które zostały uwiecznione przez fotografa.

Maturzyści oraz nauczyciele wspólnie celebrowali tą uroczystość przy świetnej muzyce i wybornym towarzystwie. Był to niezwykły, pełen emocji i istotny dla każdego z nas czas, który z pewnością będziemy mile wspominać.

 

Opracowała: Kinga Błoch