24 września w naszym liceum odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2014/2015.
Wszyscy uczniowie wraz z gronem pedagogicznym zebrali się rano w sali gimnastycznej, aby uczestniczyć w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego prowadzonym przez klasę 2 liceum. Podczas uroczystości wysłuchaliśmy piosenki ,,Czas nas uczy pogody”, która wprowadziła nieco nostalgiczny nastrój i poruszyła nasze serca. Usłyszeliśmy też wiersz, który przygotował nas na czas ciężkiej pracy w nowym roku szkolnym. Miłym i wesołym akcentem uroczystości było obejrzenie zdjęć z ubiegłych lat. Wszyscy przypomnieli sobie piękne, minione już chwile. Na koniec usłyszeliśmy mądre rady Ks. Dyrektora na zaczynający się rok szkolny . Po zakończeniu wraz z nauczycielami udaliśmy się do kościoła na Eucharystię.

Na nowy rok szkolny 2014/2015 wszystkim koleżankom i kolegom życzymy sił do pracy i wielu sukcesów, a naszym maturzystom powodzenia w osiągnięciu zamierzonych przez nich celów.

Opracowała: Marta Hoffmann (klasa 2LO)