skf 3 (3)

SKF MIGAWKA zaprasza całą społeczność szkolną do pasjonującej przygody w świecie fotografii! Co tydzień organizujemy wyzwania fotograficzne, które pomogą rozwijać umiejętności fotograficzne i pobudzą kreatywność. Zachęcamy do zaobserwowania naszego fanpage’u www.facebook.com/skfmigawka – gdzie publikowane są tematy foto-wyzwań oraz nasze fotografie (temat aktualnego wyzwania i pierwsze zdjęcia już na stronie).

Foto wyzwania stanowią doskonałą okazję, by eksperymentować z różnymi technikami, kompozycją i światłem, a także podzielić się swoimi pracami i poznać innych pasjonatów fotografii z naszej szkoły.

Nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu ani lat doświadczenia, aby dołączyć do naszej społeczności fotograficznej. Wystarczy aparat lub smartfon, odrobinę pomysłowości i chęci do nauki. Każde wyzwanie będzie dostarczać inspiracji i zachęcać do poszerzania fotograficznych horyzontów.

Pytania, szczegóły, dodatkowe informacje – Joanna Janowska (s.27)