12.marca rusza kolejny semestr zajęć w Kuźni Teologicznych Inspiracji. To spora szansa, by pogłębić swoją wiedzę z zakresu teologii i innych dziedzin humanistyki, poznać ludzi o podobnym podejściu do świata, a przede wszystkim wzmocnić fundament swojej wiary.

Jeśli czujesz się rozdarty/rozdarta między „,młotem” frazesów, które próbuje wbić Ci do głowy świat a „kowadłem” wybijającym w Twojej głowie wiele pytań czy wątpliwości, to Kuźnia jest właśnie dla Ciebie. Wykłady odbywają się we wtorki co dwa tygodnie w urokliwej i tchnącej historią Akademii Lubrańskiego na Ostrowie Tumskim. Prowadzą je kapłani naszej Archidiecezji (część z nich mieliśmy okazję poznać w naszej szkole w związku z różnymi wykładami, konferencjami czy czuwaniami pierwszopiątkowymi:), a także zaproszeni gości. W tym semestrze m.in.: wykłady o tematyce biblijnej, filozoficznej, debata na temat relacji Kościół-ekologia, a także prelekcje wybitnego specjalisty – prof. Grzegorza Kucharczyka dot. krucjat i inkwizycji.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie:

STRONA GŁÓWNA – Kuźnia Teologicznych Inspiracji (kuzniateologiczna.pl)

Formularz zapisów: ZAPISY – Kuźnia Teologicznych Inspiracji (kuzniateologiczna.pl)